CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Řešení

Pro naše klienty vyvíjíme webové aplikace na míru, případně si klient může vytvořit aplikaci z již dokončených modulů. Výsledkem obou variant je vývoj software přesně podle potřeb zákazníka.

Naše internetové aplikace jsou mnohem víc, než internetové stránky. Díky několikaletému vývoji je v dnešní době připravena platforma pro internetové aplikace, která již v základu obsahuje kompletní zabezpečené rozhraní pro široké užití ve velikosti kompletního informačního systému. Pohodlně je tak využívána správa uživatelů aplikace, jejich oprávnění, historie změn, tiskové sestavy, záznamy o chodu včetně okamžitého hlášení chybovosti webmastru, odpadkový koš, nápovědy a mnoho dalších funkcionalit.

Naše informační systémy jsou vytvořeny na webovém rozhraní tak, aby k nim uživatelé mohli přistupovat kdykoliv a z kteréhokoliv místa, bez nutnosti instalovat na svůj počítač další soft ware. Pro využívání internetové aplikace je tak dostačující jen připojení k webu.

Další nespornou výhodou je, že všechna pořízená data jsou zálohována na straně serveru, tedy mimo osobní počítače uživatelů.

Velikost zobrazovaného obsahu webové aplikace se dynamicky mění a odpovídá velikosti používaného displeje. Nastavit zobrazení je tedy možné pro každého uživatele individuálně, dle jeho hardware možností a potřeb.

Dále můžete pokračovat:

Monitorovací informační systém administrace projektů.Informační systém MISAP 2.2
Systém MISAP slouží k evidenci a monitorování administrace projektů od prvotního zaevidování až po realizaci a uzavření. V průběhu monitorování jsou sledovány termíny, režijní výdaje a úroveň rozpracování projektu.
Bohunka - Informační systém evidence flmů pro filmový festival IS Bohunka
Bohunka - Informační systém evidence flmů pro filmový festival
Moduly pro Redakční systém(CMS)CMS moduly
Přehled již dokončených modulů k CMS OlomouckéWeby.cz

Designed by © 2018 OlomouckéWeby.cz(P)