CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Služby

Přehled služeb, které našim klientům nabízíme:

 

Webdesing:

Při vytváření grafického návrhu vycházíme z představ a potřeb klienta, proto klademe velký důraz na konzultace a poradenství v průběhu celé práce. Grafický návrh zpracováváme dle požadavků a přání klienta. Kromě zpracování webových stránek nabízíme také další grafické práce: návrh a vytvoření firemního loga, návrhy tiskovin (letáků, plakátů, tvorbu flash animací a další).

 

Tvorba www stránek:

Firma Olomouckéweby.cz se specializuje na tvorbu internetových stránek, jejich redesign a úpravy. Vytváříme jak malé firemní prezentace na internetu, tak i internetové portály, on-line informační systémy, objednávkové systémy, E-shopy a mnoho dalších. Používáme tyto technologie: XHTML, CSC, PHP, JavaScript, MySQL a Flash technologie.

 

Iformační systémy:

Vyvíjíme webové informační systémy a aplikace na míru, případně je možné vytvořit aplikaci z již dokončených modulů. Výsledkem obou variant je vývoj software přesně podle potřeb zákazníka.

 

Optimalizace pro vyhledávače (SEO):

Optimalizace pro vyhledávače je proces, při kterém dochází k úpravě struktury webu a jeho obsahu na jedné straně a tzv. offpage faktorů na straně druhé. Nabízíme podrobnou analýzu stránek z pohledu SEO a následnou realizaci optimalizace.

 

Internetová reklama (SEM):

Nabízíme zprostředkování internetové reklamy ve zvoleném vyhledávači. Prostřednictvím SEM vám bude umožněno efektivně získávat zákazníky, kteří mají zájem o vámi nabízený produkt a chtějí si jej zakoupit. Díky SEM získají snadno povědomí právě o vašich webových stránkách.

 

Redakční systém:

Při vývoji internetových prezentací pracujeme s vlastním redakčním systémem, který je plně přizpůsobitelný všem webovým aplikacím. Hlavní výhodou našeho redakčního systému je jeho modulárnost. V případě potřeby lze použít moduly pro E-Shop, fotogalerii, novinky a další.

 

  

Reference

Zde naleznete kompletní seznam referencí

ZŠ Nedvědova
Nové www stránky jako prezentace Olomoucké ZŠ Nedvědova. Internetové stránky obahují Redakční systém OlomouckéWeby.cz, rozsáhlou fotogalerii s hromadnným plněním, aktuality, kontaktní formulář. Hlavička webu se tématicky mění každé 4 měsíce.
MISAP

Systém MISAP slouží k evidenci a monitorování administrace projektů od prvotního zaevidování až po realizaci a uzavření. V průběhu monitorování jsou sledovány termíny, režijní výdaje a úroveň rozpracování projektu.

Designed by © 2017 OlomouckéWeby.cz(P)