CMS Olomouc, Olomoucký kraj
Redakční systém Olomouc Webové stránky a CMS

Novinky

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora do našeho teamu na tvorbu a správu webů

Hledáme PHP + JS + MySQL + HTML + CSS programátora na správu a tvorbu webů. Zaškolení samozřejmostí.

Nové www stránky AFO

Dokončen nový internetový portál pro mezinárodního festivalu Academia Film Olomouc. Portál je propojený s informačním systémem Bohunka sloužící k evidenci filmů a kontaktů.

AFO 46

Připravujeme nové webové stránky pro další ročník AFO46
Vyhledávání na webu
Loading
Co může Váš web obsahovat

Redakční systém

E-shop

Fotogalerie

Hromadné e-maily

Novinky

Formuláře

Diskuze

Odkazy

Dotazníky

 

Webdesign, tvorba www stránek

Služby

Přehled služeb, které našim klientům nabízíme:

 

Webdesing:

Při vytváření grafického návrhu vycházíme z představ a potřeb klienta, proto klademe velký důraz na konzultace a poradenství v průběhu celé práce. Grafický návrh zpracováváme dle požadavků a přání klienta. Kromě zpracování webových stránek nabízíme také další grafické práce: návrh a vytvoření firemního loga, návrhy tiskovin (letáků, plakátů, tvorbu flash animací a další).

 

Tvorba www stránek:

Firma Olomouckéweby.cz se specializuje na tvorbu internetových stránek, jejich redesign a úpravy. Vytváříme jak malé firemní prezentace na internetu, tak i internetové portály, on-line informační systémy, objednávkové systémy, E-shopy a mnoho dalších. Používáme tyto technologie: XHTML, CSC, PHP, JavaScript, MySQL a Flash technologie.

 

Iformační systémy:

Vyvíjíme webové informační systémy a aplikace na míru, případně je možné vytvořit aplikaci z již dokončených modulů. Výsledkem obou variant je vývoj software přesně podle potřeb zákazníka.

 

Optimalizace pro vyhledávače (SEO):

Optimalizace pro vyhledávače je proces, při kterém dochází k úpravě struktury webu a jeho obsahu na jedné straně a tzv. offpage faktorů na straně druhé. Nabízíme podrobnou analýzu stránek z pohledu SEO a následnou realizaci optimalizace.

 

Internetová reklama (SEM):

Nabízíme zprostředkování internetové reklamy ve zvoleném vyhledávači. Prostřednictvím SEM vám bude umožněno efektivně získávat zákazníky, kteří mají zájem o vámi nabízený produkt a chtějí si jej zakoupit. Díky SEM získají snadno povědomí právě o vašich webových stránkách.

 

Redakční systém:

Při vývoji internetových prezentací pracujeme s vlastním redakčním systémem, který je plně přizpůsobitelný všem webovým aplikacím. Hlavní výhodou našeho redakčního systému je jeho modulárnost. V případě potřeby lze použít moduly pro E-Shop, fotogalerii, novinky a další.

 

  

Reference

Zde naleznete kompletní seznam referencí

MSC
Kompletní internetový portál jak pro návštěvníky webu, tak pro poradce společnosti. Implementován Redakční systém OlomouckéWeby.cz. Rozhraní pro poradce, importy, exporty dat, formuláře, nástěnky. Internetová prezentace je doplněna o flashové prvky.
Eco Finance Group
Kompletní realizace webu pro společnost ECO Finance Group. Zajímavě řešená jsou např. vysunovací menu. Web obsahhuje Admin. rozhraní, které slouží pro aktualizaci webu o nové informace.

Designed by © 2018 OlomouckéWeby.cz(P)