Tvorba www stránek

Olomouc a Olomoucký kraj

Tvoříme webové stránky

Tvoříme nové www stránky či redesign stávajících internetových prezentací dle nejnovějších technologických i grafických trendů. Provádíme SEO a optimalizaci rychlosti webu, nastavíme monitoring a vše potřebné pro lepší pozici Vašeho webu v google vyhledávání.

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek a jejich úpravy. Malé firemní prezentace na internetu, www portály, on-line intranety, objednávkové systémy, E-shop, katalogy, rezervace a mnoho dalších funkcionalit.

Webdesign

Internetové stránky navrhujeme ze šablon nebo vytvoříme grafický návrh na míru. Reprezentativní design www stránek a responzivní zobrazení zajistí na každém zařízení oslnivý výsledek.

Reakční systém

www stránky si můžete sami editovat a vkládat tak aktuální obsah. Změny webu tak uděláte rychle a pohodlně z kteréhokoli internetového prohlížeče. Na stránkách můžete během pár kliknutí nastavit vyskakovací bannery, či akční nabídky. Internetová prezentace vaši firmy tak bude stále aktuální.

Nejlepší cena

Díky dokončenému CMS, připraveným šablonám a aktivní práci s HTML kódem můžeme garantovat nejlepší ceny v okolí. Nehledejte již dále a s kalkulací se obraťte rovnou na nás.

Reference

CateringOlomouc.cz

Internetová prezentace cateringové společnosti je ukázkou nízkonákladového webu. Prezentace obsahuje kromě informací o nabízené službě i SEO a optimalizaci rychlosti načítání.

www.cateringolomouc.cz

AFO.cz

Přes 10 let spolupracujeme na AFO. Tvoříme www stránky a Informační systém pro správu festivalu. Na webu naleznete program festivalu, přihlášky filmů i akreditace a mnoho dalšího.

www.afo.cz

Hetvoor.cz

Web a E-shop pro společnost zabývající se prodejem krbů. Poměrně velký sortiment zboží setříděn do kategorií. vyskakovací bannery a panely dle přání zákazníka. Množství nastavitelných parametrů, přílohy a fotogalerie k produktům.

www.hetvoor.cz

BjOkna.cz

Internetová prezentace pro výrobce plastových oken. Jednoduchá přehledná grafika s množstvím informací pro zákazníky. Redakční systém umožňuje rychlou výměnu a doplňování textů.

www.bjokna.cz
Tato stránka používá cookies za účelem efektivního poskytování služeb. Používáním této stránky s tím souhlasíte.